1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Xbox przez WIFI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matthew70, Styczeń 17, 2013.

1. matthew70

matthew70 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Witam. Mam konsolę ustawioną z dala od komputera i niestety problemem jest jej przestawianie abym mógł podłączyć ją przez FTP. Słyszałem że można przesyłać również przez WIFI. Wiem że jest to wolny proces, ale chciałbym spróbować. Jest gdzieś poradnik jak przesyłać przez WIFI? FileZilla nie łapie mi konsoli pomimo że mam włączoną funkcję WIFI w konsoli i jestem połączony z routerem. Jeśli nie ma takowego poradnik to proszę, żeby ktoś mi opisał jak się połączyć z konsolą przez WIFI.
    Pozdrawiam
    Mateusz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Mistrzu ... FTP to nie rodzaj podłączenia .. albo podłączysz konsole kablem, albo zrobisz to bezprzewodowo.... konsole można podłączyć tylko jednym z tych rozwiązań w tym samym czasie, późniejsze przesyłanie plików programem typu Total Commander czy FlashFXP tworząc połączenie FTP z konsolą zawsze wygląda tak samo. Jedyna różnicą będzie prędkość przesyłu, między połączeniem kablowym a bezprzewodowym.

Co do samego podłączenia... masz internet w konsoli ? bo mówisz że masz router, co znaczy że Ci nie łapie konsoli ? adresy masz wpisywane ręcznie czy przez dostawce internetowego w tym swoim routerze ? Jaki adres ma konsola ?

Chętnie pomogę jak tylko uzyskam choć odrobinę informacji :)

4. amik

amik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam żeby nie zaczynać nowego wątku podepnę się bo mam podobne pytanie , a mianowicie jak najszybciej przesłać grę na dysk do konsoli z RGH ?
    tak jak kolega mam dość oddaloną konsole od PC ostatnio wgrywałem grę poprzez FlashFXP 4 gra kopiowała się Bardzo długo ponad 4 godziny :suspicion: czy to normalne ?
    jeśli są jakieś szybsze sposoby poradźcie proszę Pozdrawiam

5. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: Gry na Xbox przez WIFI

A jak masz to polaczone? Kablem czy wifi?

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

6. amik

amik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz jest FiWi ?
    nie posiadam kabla usb więc nie wiem czy bezpośrednio można podłączyć xbox-a i czy potrzeba jakiegoś programu ?

7. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: Gry na Xbox przez WIFI

Jedyna opcja aby to w miare szybko sie przesylalo to polaczyc kablem ethernet konsole z kompem. Niestety wi-fi ma przy wiwkszych odleglisciach i scianach mocno igraniczoba predkosc. Na forum sa informacje jak polaczyc kompa z konsola - poszukaj.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

8. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Tak, to normalne ... choć zależy jaki mamy router i jaką oferuje prędkość... najszybciej jest oczywiście w standardzie "n" , ale oczywiście nic nie przebije kabla. Inna metoda to pendrive sformatowany w fat32 i metoda kopiowania Komputer-->pendrive-->konsola, w tym wypadku polecałbym min 16gb pojemności z jakąś rozsądną prędkość przesyłu ( nie tani shit z marketu )

Wczytywanie...

Poleć forum