1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na xboxa na zwykłych płytach DVD?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez irytujacytyp, Luty 18, 2012.

1. irytujacytyp

irytujacytyp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich!
    Od niedawna jestem posiadaczem xboxa 360 i jestem kompletnie nowy w tym temacie. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi. Otóż czy gry można nagrywać na zwykłe płyty DVD? Czy xbox, a raczej napęd obsługuje tylko te dwuwarstwowe płyty? Prosiłbym o wyrozumiałość, ale dla mnie to coś nowego, a wam może wydać się śmieszne! :)

Dzięki z góry za odpowiedz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Gry nagrywamy tylko na płytkach dwuwarstwowych DVD+R DL

4. irytujacytyp

irytujacytyp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki za szybką odpowiedz! W takim razie mam jeszcze jedno pytanie, można nagrać kilka gier na jedną płytę? O ile oczywiście się zmieszczą..

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Sprawdź sobie pojemność płyty, a ile zajmuje gra na xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum