1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry na Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buchman, Maj 19, 2011.

1. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Siema jak chce skonfigurować pendrive pod xboxa to mi zajmuje 7,5 GB i żadnej gry nie mogę wgrać o co chodzi?
    czy muszę to robić przez usbxtaf?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem, że chodzi o gry no-jtag? Jeśli tak to owszem musisz wgrywać przez USBXTAF lub Modio. Jak coś polecam USBXTAF GUI v.06. Tam utworzysz struktury folderów typu Content/0000.../folder z grą. Ale tego nie muszę tłumaczyć, bo już to wiesz?

4. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Dzięki wielkie. Bo na początku chciałem wgrać grę normalnie wklejając foldery na pamięć masową ale pisało że brak miejsca. Przepraszam, że w dziale Świeżaków ale się bardzo zdenerwowałem.

Wczytywanie...

Poleć forum