Gry na żądanie cz 2

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest mozliwosc wrzucanie takiej gry na dvd niemajac przerobionej konsoli jesli tak bardzo bym prosil o poradnik z góry dziekuje
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie wiem, o co Ci dokładnie chodzi, ale NIE.
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi mi dokladnie o to co napisalem jak sa gry ktore mozna odpalic za pomoca profilu z pendiva tylko ze wrzuce gre na dvd bo niemam tak duzego penka zeby mi lepsze gry weszly
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
też nie rozumiem o co chodzi . Sprecyzuj trochę...
Jeżeli chodzi o normalne gry, które są w wersji pudełkowej to NIE, bez przerabiania konsoli ich nie odpalisz...
A profil jest chyba potrzebny, jeżeli chcemy wgrać DLC albo gre Arcade o ile się nie mylę... Nie wiem czy można to zrobić na konsoli bez flasha, ale przypuszczam ze nie
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
do zamkniecia a nawiasem mowiac da sie tak zrobic tyle ze na tym forum sa ludzie niechetni do pomocy
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jest taka możliwość :)
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie gry na żądanie i arcade tylko trzeba znaleźć działające profile ;D Ja chętnie pomagam ;D
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
a moze ktos rozpisac jak mam magic iso
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos pomoc?
 

Buchman

Banned
Forum Wielotematyczne - dyskusje, rozmowy na poziomie! :: NO-JTAG
Ściągasz dowolną grę.
W programie Usb Xtaf tworzysz w data partition folder Content i wrzucasz profil. (pendrive musi być skonfigurowany pod xboxa).
Kupujesz płytę najlepiej verbatim tworzysz w nim foldery Content/0000000000000000 i tam grę wrzucasz np. 4D58D749/00007000/plik 44 kb i foldery 444558545454545454545.data i tam wrzucasz wszystkie pliki z dopiskiem data, uważaj by foldery się nie powtarzały.
Wypalaj z prędkością max 4x.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
na dvd to jest meka wolne wczytywanie i lagi
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
na magic iso wywala mi blad cant load specified data czy cos takiego
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
po co ci taki program do nonjtag?
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
taki poradnik widzialem jak tak typ robi obraz plyty a ja niemam zielonego pojecia jak to zrobic bo co do obrazow to tylko odtwarzam a nie robie ich :p
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
to wiesz ze musisz duzo poczytac i gdzie takie bzdury znalazles? sciagasz profil i gre wgrywasz na pena dysk i to wszystko plus stale podlaczenie do live
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
ale jak to wrzucic to jest pytanie tak jakbym wrzucal kopiuj wklej czy wypalic ja jakims programem
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
tak musisz mega tourial poszukac i sie na bledach uczyc. plyte z danymi sie wypala a pena i tak potrzebujesz na profil
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
a mozesz mi pomoc mam img burna i pena na profil tez ale gra niewejdzie
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
dobra znowu dalem rade samemu teraz tylko co mnie wpienia ze musze sie caly czas logowac jest na to sposob
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
aha czy jest jeszcze motyw do siebie wbijac te cale pkt
 

Do góry Bottom