Gry na żądanie cz 2

onix212

Użytkownik
Użytkownik
i tak duzo do poczytania autora tematu zeby sie zapoznac:)
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
wie ktos co moge zrobic z tymi profilami ??
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
wgrac na pendrive lub dysk i zalogowac sie na nie zeby cos grac i polaczyc z live
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
super genialnie problem w tym ze po 3 min mam monit ze rozlaczylo mnie i za 10 min mam sie znowu lognac albo mam pograne
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
jest tam ktos aktywny kto wie co z tymi profilami4,
 

reddread

Użytkownik
Użytkownik
To ja sie podłącze...Mam problem,mianowicie chciałem spróbowac tych gier noJtag ,mam juz gre,profil,i wszystko czego potrzeba.Podłaczam dysk zewnetrzny(przez USB) do konsoli,dostosowuje pod konsola(dysk ma 18GB).Lecz po dostosowaniu na dysku zostaje tylko 2GB wolnego miejsca,reszte miejsca zajmuje folder Xbox360 a w nim pliki data,kazdy po 1GB(próbowałem tez opcji konfiguruj i jest to samo).Jakieś pomysły?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
super genialnie problem w tym ze po 3 min mam monit ze rozlaczylo mnie i za 10 min mam sie znowu lognac albo mam pograne
ja mam taki sam problem z czasami z profilami przewaznie z tymi zbanowanymi ale nie zablokowanymi zwykle mi sie uruchamiaja i nie rozlaczaja.
jest tam ktos aktywny kto wie co z tymi profilami4,
wrzucasz na pena/dysk z zachowanie odpowiedniej struktury katalogow logujesz sie i laczysz z liv i grasz
 

reddread

Użytkownik
Użytkownik
juz mam odp na innym forum
 

Buchman

Banned
PROFIL JEST BY TYLKO URUCHOMIĆ GRĘ, a nie po to żeby na nim grać/ Podczas grania masz się przelogować na swój profil. onix212 Ty też o non jtag mało wiesz...
 

mfp0

Użytkownik
Użytkownik
sam do tego doszedlem za 6 plyta dobrze gre wypalilem wiec tez spoko teraz tylko przydaly by sie ******** do gier :d
 

Do góry Bottom