1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry nagrane ihasem nie instaluja sie na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawlikr, Grudzień 8, 2012.

1. pawlikr

pawlikr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. otoz mam taki problem ze mam ihasa z wgranym burner max i wszystko niby spoko ale z kilkunastu plyt jakie nagralem tylko jedna zainstalowala sie na konsoli. gry wypalaja sie w 100% a;e podczas weryfikacji wyskakuja jakies bledy micropare. nagrywalem chyba na wszystkie mozliwe sposoby i nie wiem co dalej robic. fakt ze nagrywam na verbatim z faktorem x8 ale z tego co czytalem problemem duzym to nie powinno byc. wczesniejsz nagrywarke mialem pod wejscie ATA czy mozliwe jest ze musze przestawic cos w biosie na SATA?

Wczytywanie...

Poleć forum