1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry nie działają po aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ReeZoo, Wrzesień 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ReeZoo

ReeZoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam przeróbkę ixtreme 1.51 wszystko było spoko, ale aby móc grać w nowe gry takie jak crysis 2, dead space 2, itd chciałem zaktualizować sobie dasha. Zgrałem aktualizacje z tymi nowymi awatarami na płytkę i zaktualizowałem. Wszytko ładnie pięknie, ale teraz kiedy wkładam do napędu jakąś nieoryginalną grę, która mi wcześniej działa jak, np. fifa 11, to pokazuje się odtwórz dvd. Oryginalne gry działają. To ta aktualizacja, czy może akurat po niej stało się coś z laserem ? Co mam zrobić żeby znów grać w stare tytuły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    aktualizacja cofla Ci przerobke czeka Cie ponowny flash

Wczytywanie...
Status Tematu: