1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry nie działają

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszz98, Sierpień 19, 2013.

1. lukaszz98

lukaszz98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupiłem xboxa z 2008 roku,jeszcze falcon,bo jest z sierpnia,14.08 chyba.
    xbox mial miec przerobke lt 3.0
    xbox przyszedl wraz z oryginalną grą z 2005 roku (kicz) i ta gra działała.
    ucieszony,pozyczylem od znajomego gry,które chodziły na jego slimie. u niego wszystkie działały. u mnie tylko forza 2,f1 2011,fifa 12 dzialala jak chce. raz dzialala parenascie sekund i wyskoczylo zeby przetrzec scierka,a raz jak wlaczylem gre to od razu wyskoczylo,ze plyta nieobslugiwana. assassina 2 tez nie wlacze,cod mw3 tez. ogolnie chodzily tylko te 2 gry forza 2 i f1 2011,reszta to porazka.
    najgorsze jest to,ze konsola nie jest dla mnie,doradzilem ją znajomemu,zdal sie na mnie,bo mialem juz dwa razy xboxa,wiec cos tam wiem,ale z takim problemem sie nie spotkalem.

czy to wina przerobki/lasera? bo chyba nie nagraniem plyt,skoro u znajomego wszystkie smiagaja. z gory dzieki za odp :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Stara przeróbka

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. CSpec