1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry nie instalują się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez morsi, Październik 11, 2014.

1. morsi

morsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Otóż mam taki problem. Wszystkie gry normalnie mi działały, były normalnie zaistalowane na dysku. Dzisiaj po raz pierwszy uruchamiałem fifę 15, więc chciałem ją zainstalować, ale przy 5% napęd cichnie i cały czas wyskakuje okno, z błędem o próbnej płycie(płyta jest czysto, nie ma żadncyh rys). Uruchomiłem ją normalnie bez instalacji wszystko normalnie chodzi, wybrałem drużyny, gierka trenigowa przed meczem była normalna, włączam mecz i wtedy napędu nie słychać i pojawia się błąd, że nie można odczytać dysku, a wszystko, oprócz meczu ładnie chodzi.
    Dziś grałem normalnie w fife 14, to też postanowiłem ją usunąć dysku i zainstalować, aby zobaczyć, czy może coś z 15 jest źle. Niestety tu też wyskoczył błąd o próbnej płycie, ale przy 48%. Usunąłem z dysku,a teraz nie mogę w nią zagrać bo po uruchomieniu od razu pokazuje się błąd, że nie można odczytać dysku. W wersje demo 14 zainstalowanej na dysku mogę grać normalnie.
    Z fifą 13 jeszcze spróbowałem i usunąłem i zainstalowałem i to samo co przy fifie 14, przy 48% pojawił się błąd.
    Jak widać mogę grać w gry tylko zainstalowane na konsoli. Żadnej nie mogę zainstalować, a jeśli gry nie ma na dysku, to gra nie uruchamia się, albo uruchamia się i po czasie wyłącza się.

P.S
    Przepraszam, że wypowiedź nie jest jakoś pięknie napisana stylistycznie i z góry dziękuje za pomoc :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Sprawdź jakąś pewną płytę od znajomego albo idź z fifami do kolegi, bo mnie to wygląda na wadę napędu optycznego

4. morsi

morsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to chodzi, w że te płyty są pewne bo w 14 grałem normalnie, tylko z dnia a dzień coś się stało.

5. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Ja muszę rozkręcać i przeczyszczać swój napęd co kilka miesięcy. Wczoraj po zdobyciu Fify instalacja gry stawała mi na 49%. Dziś rano konsole otworzyłem, laser przetarłem i gra zainstalowała się bez problemu. Może spróbuj?

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jak będziesz otwierał konsole to stracisz gwarancję jak masz, jak nie to otwieraj tylko za pierwszym razem jest to "bolesne" jak nie otwierales nigdy bo zaczepy groźnie strzelaja ;p

7. morsi

morsi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak się czyści ten napęd to wystarczy tylko obudowę ściągnąć?

8. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Ja wyjmuję napęd, rozkręcam go, przedmu****ę i na końcu wacikiem do uszu delikatnie poleruję sam laser.

Wczytywanie...

Poleć forum