1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry nie wczytują sie LT 3.0

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bummer, Kwiecień 27, 2015.

1. bummer

bummer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem konsole z przeróbka LT3.0, gry po sam nagrałem parę gier (XGD2) i wszystko ładnie działa.
    Dziś nagrałem GTA V , HALO 4 i FORZA HORIZON 2 i tu pojawia się problem GTA przy instalacji stoi na 2033/7876 i po jakimś czasie wyskakuje błąd że by przetrzeć płytę, w FORZA ten sam błąd tylko przy wczytywaniu, natomiast w HALO po kliknięciu rozpocznij kampanie odtworzy się cały film i przy ładowaniu wywala grę do ekranu początkowego (wciśnij start aby rozpocząć) co może być tego przyczyną. Nagrywam na płytach VERBATIM DVD+R DL, gry przepuszczam przez abx360 i nagrywam ImgBurn. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jaka nagrywarka?
    Nagrywarka obsługuje payload burner max?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

4. bummer

bummer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zwykla nagrywarka w laotopie..
    A i jeszcze przed nagrywaniem uzywam programu burnermax payload tool.

Wczytywanie...

Poleć forum