1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry No jtag / Ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sebekmur, Kwiecień 17, 2011.

1. Sebekmur

Sebekmur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na czym dokładnie polegają zasady grania na takich grach(no jtag) ?
    I ew skąd można pobrać takie gry w pal ?
    Czy mógłbym odpalić piraty nie (no jtag) na slimie ?
    2 . Moje pytanie i prosił bym bardzo o wyrozumiałość ban- to uniemożliwienie gry przez sieć ? w singlu nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. buszidos

buszidos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na zbanowanej konsoli mozesz grac tylko offline. Co do gier no jtag to na slimie tez powinny dzialac, a co do sciagniecie to jest tego sporo np na EXSite.pl

4. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    gier jest sporo, nikt jeszcze bana chyba nie dostal, nie slyszalem o takim przypadku. Pogloski chodza ze jak juz beda mieli zbanowac to profil nie konsole

5. d3avvu1d3

d3avvu1d3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co wiem to banowane były jedynie profile osób, które udostępniły te gry. Jednak to też sporadyczne przypadki. A strona to najlepiej - xbox360iso.com

6. Sebekmur

Sebekmur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jeśli ściągnę już taką grę to mogę ją wypalić na płycie 2 warstwowej , ponieważ ma xboxa tylko z pamięci flash 4 gb
    2 . jak wgram totalnego pirata to ban z góry czy gra wogóle się nie odpali ?

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie polecam nagrywanie raczej na pena lub dysk. wiekszosc gier nagranych na plyte dlugo sie wczytuje lub sa mega lagi . ms podejrzewam przyblokuje przy nowym dashu takiego rodzaju opcje uruchamiania takich gier nowym dashem. ja gram pol roku zero bana z takich gier narazie:)

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    bana dostajesz za przerobke napedu, a konsoli nie masz przerobioneji dlatego wlasnie te gry sie nazywaja nojtag a nie inaczej. Na płyty nagrywanie zalezy jaka gra, ogolnie dłużej sie wczytuja.

9. Sebekmur

Sebekmur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam dysku , więc będę musiał nagrać na płyte . odwiedziałem xbox360iso.com ale nie bardzo mogę tam znaleść gry w pal i no jtag . Szczególnie poszukuję wwe smackdown vs raw 2011 i fify 11 .

Jeśli ma ktoś linki do jakieś serii gier wwe lub fifa albo gta IV niech pisze tu lub na pw

Wczytywanie...

Poleć forum