1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry NO JTAG

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wala89, Kwiecień 26, 2011.

1. wala89

wala89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam czy grając w gry no jtag mogę dostać bana na konto gdzie mam xbob live gold wykupione. Zastanawiam się bo dzisiaj kupiłem subskrypcje na rok i się obawiam ze mogę to stracić

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TAK! bana dostanie i jeszcze rooda!

A tak poważnie to nie!

4. kickson85

kickson85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    mój dobry przyjaciel z XBL Mateo oczywiśćie jaja sobie z Ciebie robi :D i to widzę powiedział to co było ważne :p
    a tak na serio nie dostaniesz ale za długo się tymi grami nie nacieszysz ponieważ non JTAG nie długo wygasną z powodu nowego dashboarda

Wczytywanie...

Poleć forum