1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Non Jtag i Najnowszy Dashboard

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LordKetchup, Maj 25, 2012.

1. LordKetchup

LordKetchup Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ostatnim Czasem Zainteresowałem się sposobem uruchamiania Gier NonJtag na nie przerobionych konsolach.Moje Zainteresowanie tego sposobu wzielo się od tego iż teraz przez jakis czas nie bede mial pieniedzy na wydanie na oryginalny gry a szkoda mi przerabiac konsoli no bo wkoncu za jakis czas znow bede kupował legalnie oryginały.Mam tylko pytanie Czy przez ten sposób są Bany konsoli ? (nie bany na konto) Czy sposób będzie działał na Najnowszy Dashboard ? i czy bez problemu to zadziała na xbox360 Slim ?
    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To już dawno nie działa.

Wczytywanie...

Poleć forum