1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRY NTSC na PAL chodza normalnie ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez suhacz1989, Styczeń 30, 2013.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Otrzymałem dzisiaj 20 gierek oryginalnych, na pudełkach wyraźnie jest napisane że są NTSC. Jakie było moje zdziwienie jak połowę z nich uruchomiłem na konsoli europejskiej PAL, normalnie się instalują i można grać. Moje pytanko od czego to zależy ? Czy będzie możliwe granie w XBOX LIVE grą w wersji NTSC ? i jak na mojej slimce się uruchomiła to u innych tez się uruchomi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo możliwe, że te gry są NTSC ale zarazem też Region Free i dlatego się uruchomily

1 osoba to lubi.
  4. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    OK, ale nie rozumiem po co dystrybutorzy gier zaznaczają gry że są NTSC skoro nie mają żadnych blokad regionalnych i działają na każdym kontynencie ? chyba że wiąże się to z innymi ograniczeniami ? np zablokowana usługą xbox live na terenie europy ?

5. Bratek4

Bratek4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na pewno sa region free :) ja mam duzo gier z kanady tam tez jest ntsc i nie dzialaja na slimce:)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak masz Region Free i NTSC to pójdzie na konsoli PAL. Ale jak gra została wydana destrykto tylko na NTSC to nie pójdzie na PAL. Była kiedyś stronka (nie umie prawie znaleźć) która pokazywała jakie gry zostały wydane NTSC RF, a jakie tylko NTSC.

Wczytywanie...

Poleć forum