1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ntsc na xboxie pal?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lordani, Sierpień 10, 2010.

1. Lordani

Lordani Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Czy jest możliwość (jakimkolwiek sposobem) odpalenia gier z regionu NTSC na konsoli PAL? A szczególnie gier z Xboxa1 na X360. Jeśli tak, to jakie jest rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  4. Lordani

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie ma innego sposobu. Tzn jeszcze nie poczytałem co to ten jtag dokladnie jest, slyszalem o nim, ale nie wiedzialem za TO potrafi. A czy np modyfikacja pliku iso tej gry jest cos takiego?

Edit: Dobra, jtag nie wchodzi w grę (9199). Z tego co wien nie da się zdowngradować. Ale wpadłem na inny pomysł - jakiś sposób na zmienienie roegionu konsoli albo zrobienie jej multi regionalnej??? JAKIKOLWIEK?

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jedyny sposób to jtag lub kupno konsoli region free, ale pewnie masz konsole pal jak większość...

6. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Witam. Ja mam xboxa nie przerobionego i mam dwie gry ntsc i mi działają. Resztę gier mam w systemie pal i wszystkie normalnie chodzą...

7. Lordani

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Region Free konsola? Gdzie taka w polsce mozna dostac? BTW czytalem o jakims czipie (nie wiem czy sie nie nazywa infectus, moge sie mylic) ktory ponoc 1. zmienia region na jaki chcemy 2. daje mozliwosc zrobienia xboxa RF. Czy cos wie ktos na ten temat?

Golonek - ale to musza byc gry region free i to pewnie z xbxoa 360. Ta co ja chce odpalic nie jest RF i jest z X1.
    Ale w necie znalazłem takie coś - http://www.blade.cc/xbox360-2.htm . nie wiecie czy coś takiego by dało się zrobić na konsoli z nowym (GÓWNIANYM) dashem?

Edit: znalazłem jeszcze to u was - http://xboxforum.pl/iso-f31/konwert...n-free-lub-pal-tylko-starsze-tytuly-1587.html Jest napisane tylko starsze tytuły, więc rozumiem że z X1 też tak można zrobić? Niestety linki i obrazki w tym tutorialu już wygasły więc nie wiem jak mam to zrobić. Pomoże ktoś?

8. KubaXman

KubaXman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Ja mam konsolę PAL, nie przerabianą. I tak gry NTSC działają bez większych problemów.
    Była kiedyś aktualizacja, która to umiemożliwiła, ale w następnej już wszystko było OK. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum