1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry ntsc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pluto26, Lipiec 26, 2009.

1. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wie ktos z was gdzie mozna kupic gierki na boxa ( pomijajac allegro) zeby byly NTSC albo FREE REGION ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  5. pluto26

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dzieki tylko trzeba wziasc pod uwage ze gra musi byc GERMAN VERSION. Mam racje?
    Note: Games sold in and intended for use in Germany are very likely to be region-locked even though other PAL-country versions of the same game are not. If your PAL-format game does not work on NTSC/UC or NTSC/J region Xbox 360s, please be absolutely sure that your game is not the German version before reporting that fact.

6. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    No z tego co tu napisałeś wynika że nie może być German Version :) Ja kupiłem w USA Mass Effect NTSC sprawdzając uprzednio czy jest region free na tej stronce co ci podałem i śmiga na konsoli PAL bez problemu :)

Tłumacząc po krótce to co jest po angielsku pisze że gry sprzedawane w Niemczech, mogą posiadac blokade regionalna, w przeciwniestwie do innych wersji PAL z innych krajów tych samych gier. Jeżeli twoja gra PAL nie działa na NTSC Xbox 360 bądz absolutnie pewny ze twoja gra nie jest niemiecką wersja przed składaniem reklamacji.

7. pluto26

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
  8. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1