1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry on demand a vpn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XboxerFun, Kwiecień 3, 2013.

1. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam posiadam konto live (US) (kupilem je) z grami a mianowicie warhammer 40k Space marine i star wars tfu II
    Gdy chce sciagnac pierwsza po okolo 60% pobierania zatrzymuje sie on a w pamieci pasowej/gry i aplikacje space marine jest napis "uszkodzony" w innych przypadkach byl napis niekompletny tzn. w trakcie pobierania. Moje pytanie brzmi czy jak obejde to przez vpn gra sie sciagnie i bedzie ok ? zalerzy mi na szybkiej odpowiedzi gdyz mam strasznie wolny internet.

Czy przez vpn gra sie sciagnie na polska konsole i bedzie dzialac? (mimo ze tam maja (chyba) NTFS) czy to przez ta blokadne jest napis uszkodzony i przez vpn sie sciagnie elegancko ?

znacie darmowe strony vpn przez ktore pobiore sobie gre ? wiem ze sa 2-3 godzinne ale ja potrzebuje dluzej bo mam 2mb tj. 200 kb downloadu (cala noc okolo)

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    "gdyz mam strasznie wolny internet."
    Pewnie ci przerywa pobieranie, masz jakieś problemy z łączem i dlatego jest uszkodzony.
    Jeśli byłaby założona blokada regionalna to nie mógłbyś nawet włączyć pobierania.

4. XboxerFun

XboxerFun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wlasnie 3 raz juz mam ze plik uszkodzony.

W dodatku do CoD black ops bylo troche inaczej pobieralo 99% i 'pobieranie nie powiodlo sie" wtedy przez vpn polaczylem i sciagnelo juz ten 1% a tutaj niestety od poczatku trzeba ciagle.

PS na tej stronie w tutku jest opisana strona secretsline.biz niestety nie ma tam mozliwosci zaplacic smsem zna ktos inna strone ?

Edit: z tego co czytalem to blad o blokadzie regionalnej wyskakuje gdy chcemy kupic gre a ja juz mam ja na koncie.

Wczytywanie...

Poleć forum