1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry oznaczone XDG2 XDG3 LT2 LT3 - GOD/XEX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bloyd, Listopad 15, 2013.

1. bloyd

bloyd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć
    Proszę wytłumaczcie mi czy ściągając gry oznaczone w nagłówkach XDG2 XDG3 LT2 LT3 czyli takie, które zawierają pliki iso lub rar ale po wypakowaniu i tak iso można konwertować do GOD lub XeX (nie mam nagrywary i chcę mieć gry tylko na dysku).
    Jeżeli tak to w jaki sposób - dla przykładu przerobiłem grę Rabbids Alive And Kicking *2011* [MULTI] [Region Free] [XDG2] [iMARS] programem iso2god przerzuciłem na konsolę na dysk twardy do pliku Gry folder z grą po konwersji i efekt jest taki że gra jest widoczna po okładce ale w ogóle się nie odpala i nie wiem dlaczego.

aha konsola jest przerobiona Xbox 360 SLIM + RGH+LT3 + 500GB
    TX CR3 Lite / Freeboot 16537, FreeStyle 3, DashLaunch 3.10

O co to kaman napiszcie proszę :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto: