1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry PC i Xbox 360 + Muzyka !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kj5, Marzec 12, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam.Mam do sprzedania pare gier.
    Xbox 360:
    Left 4 dead - stan db, brak opakowania, instrukcji sama płytka - cena 25-30zł
    GTA 4 - stan bdb, pełny zestaw - 45-50zł
    Fallout 3 - stan bdb pełny zestaw - 50zł
    PC:
    Postal X(wersja na 10 urodziny zawiera dodatki) - pełny zestaw - 45-50zł
    Fallout 3 PL - jak nówka ani razu w napędzie - dodaje "Making of Fallout" z edycji limitowanej - 45zł
    Bard's tale - pełny zestaw stan bdb pare nieznaczących rys - 15-10zł
    Max Payne Antologia - sama płytka opakowanie zgubiłem, stan d(duzo rysek, ale gra sprawna) 15-10zł
    F.E.A.R Antologia - pełny zestaw wszystko co było w pudełku stan płyt raczej git - 30-35zł
    Splinter Cell : Chaos Theory - stan niepełny chyba nie mam pudełka ale poszukam (instrukcja jest) - stan gry git - 15-10zł
    Cover DVD z numerów - 174,166,167,156,173,171,172,175,170,161,163, stan różny pisać to podam konkretnie
    Hitman : Trylogia - brak instrukcji, reszta jest stan płytki d, gra działa - 5-10zł
    Gears Of War - wydanie premierowe, pełne(zawiera pełny poradnik),stan bdb,niestety nie wiem jak z cd-keyem - 20-25zł
    Hidden And Dangerous 2 - samo pudełko bez instrukcji stan płyty bdb jak nowa - 5-10zł
    Call of juarez - premierówka, bez pudełka, instrukcja jest stan płyty - jak nowa - 15-20zł
    Unreal Tournament 3 - premierówka, pełny zestaw, płyta jak marzenie, nei wiem jak z cd-keyem - cena 15-20zł
    Close Combat IV - wydanie z CDA,ostro porysowane, nie wiem czy działa - 5 zł
    Etherlords 2 - wydanie z CDA dwie płyty,duzo rysek, nei wiem czy działa - 5zł
    Zax + Airlines 2 - wydanie GK, troche duzo rysek, giera działa - 5zł
    GTA Antologia - Kolekcja Klasyki brak instrukcji,dużo rysek, giera działa - 5zł

Ponadto troche muzyki :
    System of A Down - płytka z taką reką na okładce - full zestaw 5zł
    Linkin Park - Meteora - pełny zestaw - 5zł
    Linkin Park - Hybrid Theory - full zestaw - 5zł

Przesyłka mniej więcej 10 zł, do ustalenia.
    Do tego mam jeszcze jakieś mapki i instrukcje z gier ale to dopisze później.
    Zachęcam do kupna.
    CENY ORIENTACYJNE DO NEGOCJACJI !

Wczytywanie...

Poleć forum