1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry po polsku xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lutek21, Grudzień 14, 2014.

1. lutek21

lutek21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam nie mogłem znaleźć tematu nigdzie pewnie źle szukałem powiedzcie mi proszę mieszkam W UK , kupiłem tutaj Xbox ONe , zmieniłem już sobie konto na POLSKIE i mam grę RYSE i fifa 14 , problme w tym że oby dwie są po ang, a np jak sciagnalem demo gry forza 2 czy zoo tycoon automatycznie po zmianie z ang na polskie konto gry zmieniły jezyk na polski , czy te 2 pełne wersj egier które mam na płytach mozna w nich zmienic jezyk na polski czy nie bardzo i np mozecie mi powiedziec ktore gry moge tu kupowac w UK np gta V czy będa PL czy tylko po ang ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    a możesz mnie odesłać do jakiegos posta albo możesz mi napisać tytuły gier które są spolszczone i jak kupie tutaj w ang to bęe miał albo napisy albo lektor? bo chce teraz kupić GtA V a boje się że jak kupie to będzie po ang a są niektóre misje w tego typu grach co trzeba dobrze znać ang żeby dokładnie zrozumieć grę , byłbym bardzo wdzięcnzy tylko proszę o sprawdzone inf , gdzies wlasnie wyczytałem na internecie ze gta v jest po polsku wszedzie

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1073
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Mieszkasz w UK i nie znasz angielskiego, to prawdziwy ewenement z Ciebie... GTA bedzie miec napisy :)

6. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    no niestety nie znam tak perfekt angielskiego by zrozumieć każda misje poza tym jestem tylko tutaj rok wiec znowu nie tak dlugo , co prawda ryse przeszedłem w 1 dzień całego , fife znam z xbox 360 wszystkie wersje miałem po ang , ale slyszalem ze jest mozliwosc wiec czemu mam się męczyć jak mogę miec w jezyku ojczystym ale dziekuje za podpowiedzi bylbym wdzieczny jak ktos by wypisal mi kilka tytułow ktore gier ktore maja albo napisy albo lektor , pozdrawiam

7. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/xbox-one-co-warto-wiedziec-200698/

8. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    super dziękuje bardzo właśnie o to mi chodziło widzę że jednak jest trochę gier nawet z napisami bardzo dziękuję ;) pozdrawiam i życzę każdemu Wesołych Świąt i mile spędzony chwil przy Xbox :]

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Gry wydane po polskiej premierze xo powinny mieć jerzyk polski nie mówię ze wszystkie ale większość ma,

10. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    własnie kupiłem w anglii Assasins Creed Unity i niestety dup.. :) Ma wersje Francuską i Ruską a niestety ani dub. ani napisów nie ma Po polsku trochę zawiedziony jestem tym faktem ... więc widze że nei każda gra tak jak piszę w podwieszonym temacie ma ten język jak to pisali ludzie.

11. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    można sciagnac jakieś spolszczenie albo dorzucic napisy chociaż po polsku do tej gry ?? skoro wychodziła w jezyku polski też??

12. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Niestety na oryginalnej konsoli nie można spolszczyć sobie gry. ;)

13. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    no ok nie mozna spolszczyc ale jak mam wiedziec czy gra kupiona tu w UK bedzie miala pl menu? ktos cos wspominal o tym PAL ... wystarcza mi same napisy nie potrzebuje juz lektora

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z nikad sie nie dowiesz czy gra kupiona w UK bedzie po PL bo w tym kraju nie musi być po PL, tylko gry na region PL maja pewny jezyk PL ewentualnie kilka tytułow wychodzi z wieloma językami, ale nigdzie tego nie sprawdzisz czy gra kupiona w UK bedzie miec jezyk PL, na XO nie ma juz podziału na zadne PAL i NTSC

15. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Brat mieszka w Anglii. Co prawda ma PS4, ale kupił tam w grudniu Śródziemie cień mordoru i Lords of the Fallen. Obie mają dostępny polski język.

eNCe PeNcE lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum