1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry po polsku z AP25 !?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez z0nk31, Czerwiec 12, 2011.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Czy gdyby pobrac angielska wersje gry i podlozyc pod nia polskie napisy to pojdzie na ap.25 W WERSJI POLSKIEJ ?
    komentarze typu "poucz sie lepiej angielskiego" radze zatrzymac dla siebie, znam jezyk na tyle zeby sobie poradzic ale jednak ciekawosc mnie zzera. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Jest jeden sposób raczej pewny czyli fake ap.25
    Przerobiłem tak sobie MW2 i BO i działa po polsku. Mam LT+ 1.1 Oczywiście ban to tym murowany ale ja już mam bana więc mi zwisa.
    Podmiana plików z polskiej wersji na nagielską nic nie da bo nie wiadomo w jakim pliku są napisy. Mówię na przykładzie CoD BO, wiem bo próbowałem i nic z tego nie wyszło.
    Odezwij się na gg 1963278 to powiem ci co masz zrobić.
    I jeszcze jedno, żyjemy w Polsce, mówimy po Polsku dlatego chcemy grać w gry po Polsku. Mnie też denerwują odzywki typu "poucz sie lepiej angielskiego".

Wczytywanie...

Poleć forum