1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry po polsku za granicami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez clinic121, Październik 28, 2010.

1. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    A więc mieszkam w UK i ostatnio kupiłem sobie fable 2, o dziwo okazało się że jest polsku co mnie bardzo ucieszyło bo bardzo dobrze się gra w rodowitym języku.
    Na jakimś tam forum wyczytałem że jest sporo gier które mają język polski mimo że są sprzedawane poza granicami.
    Mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jakie to są gry (jakaś lista czy coś)
    na dzień dzisiejszy interesował by mnie BF BC 2 bo planuje dzisiaj kupić.
    Proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na pewno będą to gry wydawane przez Microsoft game studios. Wersja językowa jest zależna o ustawionego regionu konsoli.

4. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    na pewno nie bedzie w assanin's creed i w bc2

5. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ok dziękuje

6. lukasz108min

lukasz108min Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jezzy
    Będzie w Forza 3 i chyba w Halo Odst ale nie jestem pewny

7. hyzio

hyzio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a w assassins creed 2 czemu nie bedzie? Chcialem kupic AC2 po angielsku i myslalem tak jak w forzie jest, ustawic region na polske i bedzei po polsku... zeby grac w AC 2 musze kupic gre w polsce i na okladce musi pisac wersja PL?

8. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Bad company 2 wersja uk ZTCP posiada polski język. Asasyny na 101% go nie mają.

Gry wydawane przez microsoft game studios posiadają pl język bez względu na region. Pgr, pinaty, forzy, crackdowny, alany, banjo, fable i co tam jeszcze w przyszłości wyjdzie jestw języku polskim na całym świecie.

Gry ubi, ea są ostatnio 'regionalizowane'. Czyli europa wschodnia (Polska, Czechy, Rosja) dostaje własną wersję.

Wczytywanie...

Poleć forum