1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry po polsku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Walu, Luty 7, 2013.

1. Walu

Walu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ostatnio zauważyłem ze część gier prawdopodobnie pobiera sobie polski jezyk. Posiadam gry z rynku brytyjskiego, instaluje je na hdd i co ciekawe w grach takich jak Forza 3, Dead Space czy Ninja Gaiden 2 sa polskie napisy. Na jakiej zasadzie to działa ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    żadna gra sobie tego nie pobiera automatycznie, jedynym wyjątkiem był chyba tylko Max Payne 3 oraz słynny SKYRIM ale to już było modowane. Każda inna gra musi MIEĆ wgrany wymagany język - jeśli go nie posiada to znaczy że nie da się dograć.
    Wyjątkiem jest przeróbka RGH ale jest wtedy dużo kombinowania z obrazem gry no i brak połączenia z XBL.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Języki są już na płycie z grą :) nie wszystkie tytuły tak mają.

5. Walu

Walu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem więc, że część gier ma w sobie wiele języków i domyślnie uruchamiany jest język profilu. Taki przypadek miałem z Gears 2 gdzie miałem grę z japońskiego rynku z ich czcionką na pudełku w NTSCJ ale gra się odpaliła po polsku. Jednak niektóre gry mają wgrane tylko "regionalne" języki - Fifa - gdzie z brytyjskiej gry nie odpalimy polskiego. Ciekawostką jest też sytuacja w której maiłem Kinect Adventure po angielsku, ale znajomy dał mi płytę PL. Uruchomiłem grę w PL po czym zmieniłem na moją ENG i gra była w PL. Jak to można wyjaśnić ? Przecież jakoś język polski został "zapamiętany"

6. raon

raon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    SKYRIM jest po polsku? szukalem myslalem ze nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum