1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry po polsku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kylex, Listopad 9, 2010.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ściągnąłem grę która wg uploadera i kilku osób które ją ściągnęły jest na pewno po polsku(polskie napisy). Jednak podczas sprawdzania jej abx zauważyłem że wśród wymienionych języków nie ma polskiego. Czy możliwe że mimo tego gra jest w PL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    2 sprawy:
    1. Jest to dział dla świeżaków a z tego co ja widzę to masz rangę Użytkownik
    2. Jak już ściągnąłeś to wypal na płytkę i na 101% będziesz wiedział czy jest też PL.

5. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po prostu byłem przekonany że jeśli gra jest w pl to jest w wymienionych językach podczas sprawdzania abxem. Przy poprzednich grach które wypalałem tak było. A z tego działu już zmykam.

6. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A tak na marginesie to w moim poście chodziło właśnie o to jak sprawdzić to abxem więc Twoja odpowiedź jest po prostu GŁUPIA

7. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A matiemu007 dziękuję za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum