1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry po przeróbce, a dysk.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ruudi, Luty 21, 2013.

1. Ruudi

Ruudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew, Poland
    Cześć.
    Czy gry po przeróbce napędu (LT 3.0) mogę zainstalować na dysku, abym nie musiał potem używać płyt ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak, ale plyta i tak bedzie potrzebna do uruchomienia.

4. Ruudi

Ruudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew, Poland
    Jest taki problem, że napęd może porysować płytę. Jeśli gra byłaby na dysku, a płytę włożyłbym do uruchomienia a następnie ją wyjął to gra normalnie działałaby ?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Płyta musi być w napędzie do weryfikacji. Jak chcesz grać bez płyt to RGH, tylko przy RGH zapomnij o graniu na LIVE.

6. Ruudi

Ruudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew, Poland
    No mi chodzi o to, czy po weryfikacji mogę spokojnie wyjąć płytę i grać bez niej ;)
    Średnio mi się widzi kupować płytki i wypalać je tylko po to, aby móc weryfikować grę.
    Obecnie nie mam zbytnio hajsu na RGH, dlatego chcę jak najtaniej ogarnąć chociaż kilka gier.

7. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Niestety przy przeróbce LT jesteś zmuszony używać płyt.

8. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak zainstalujesz gre na dysk to płyty tak i tak musi byc w napedzie do odpalniea gry a potem graidzie z dysku ale nie mozna jej wyciagnac z napedu podczas grania

9. Ruudi

Ruudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew, Poland
    A zainstalowanie gry na dysku chociaż w jakimś stopniu zmniejsza ryzyko uszkodzenia płyty? Z wiadomości od znajomego od którego kupowałem tą 360 rysuje on płyty, a przynajmniej do tej pory to robił. Napęd przeczyściłem, dodatkowo dziś odpaliłem film 1,40 h i płyta cała. Cudowna naprawa ?

Wczytywanie...

Poleć forum