1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry pobrane na dysk - co dalej?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goostry, Styczeń 22, 2013.

1. goostry

goostry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam takie pytanie, pobieramy gry na dysk a co sie dzieje jak dysk nam najzwyczajniej sie popsuje? Gry pobrane z profilów z allegro pozostają na naszym i mozemy sobie pobierać ja ile nam sie podoba? Jak to sie odbywa? Z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Zmień hasło wszystko na profilów jeżeli chcesz lecz nie wiem czy sprzedawca się dowali a jak się popsuje to kaszana masz po grach i tyle.

4. goostry

goostry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli pobrane gry na mojego klocka nie są gdzieś tam odnotowane i można by było je pobrać w przyszłości?

5. Rafał Wawrzyniak

Rafał Wawrzyniak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    No to ja z innej beczki. Będę rozprzedawał klocka ze względu na e74. Czy gry jak sprzedam dysk z syna profilem a na nim są pobrane pełne gry to osoba która kupi go będzie mogła korzystać z nich? Chodzi mi o to czy dysk będzie miał większą wartość ze względu na pobrane gry.

Wczytywanie...

Poleć forum