1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry pod RGH

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez gamestar, Styczeń 27, 2012.

1. gamestar

gamestar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słyszałem coś o grach w formacie GOD. Mniej zajmują niż te w formacie ISO. I tu moje pytanie: Czy coś w nich jest wycięte? Dlaczego tak mało zajmują.

Wiem, że takie gry można odpalić tylko na RGH/JTAG wrzucając na dysk w odpowiednią strukturę folderów.
    Takie gry można ściągać ze strony Xbox360Iso, tylko nie wiem jak one się nazywają(co mają w tytule: Jtag czy god czy cokolwiek innego?). Mile widziany jakiś przykład.

Jeszcze 1 pytanko: Mam kilka gier w ISO. Żeby je odpalić na RGH to trzeba je skonwertoować do GOD?

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    GOD albo .XEX .Generalnie sa to po prostu wypakowane gry z plyty-plyta/obraz ma okolo 8GB a same pliki wypakowane roznie od 4GBdo7GB.Innymi slowy jest to tak jak gdybys na oryginalnym dashu instalowal plyte na dysk.Ja tam zawsze przerabiam obraz na xex.Na xboxiso znajdziesz dzial z grami RIP JTAG - to sa gry juz wypakowane programem.Czasem maja one uciete jezyki niepotrzebne (np.japonski) i multiplayer przez co moga zajmowac nawet mniej. Generalnie nie natknalem sie jeszcze na kopie w ktorej zripowany bylby glowny content gry(filmy,muzyka).Co dos truktury folderow to nie ma znaczenia.W ustawieniach FSD wybierasz po prostu sciezke dojscia do folderu w ktorym masz gry.

4. gamestar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A który format jest lepszy God czy Xex? Czy oba są takie same(jakościowo)?

5. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Tu masz swietny artukul sajdorr`a-http://xboxforum.pl/artykuly-f196/%5Btutorial%5D-wypakowanie-bad%BC-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943.html

Ja np uzywam tylko .xex

6. gamestar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzięki za pomoc

7. gamestar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgodnie z instrukcją zamieszczoną w tym artykule wypakowałem gre Call of duty MW2 i z 7,29GB zrobiło się 6,75GB. A jakim programem wycina się zbędną zawartość jak np. tryb multiplayer? I czy można sprawdzić gre jakimś programem przed wrzuceniem na X czy jest poprawna i będzie działała?

Wiem że przed nagrywaniem sprawdza się abgx360 ale to dla przeróbki napędu a dla rgh/jtag da się coś takiego zrobić?

8. gamestar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. gamestar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak ripuje się gry? Szukałem ale nigdzie nie moge znaleźć ani poradnika ani nic.

Poleć forum