1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry przed premiera

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek1985144, Sierpień 20, 2013.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    witam wiadomo ze granie live w gry ktore nie mialy premiery konczy sie banem, moje pytanie jest troche inne.
    chcialem zobaczyc nowego splinter cella wiec go wypalilem i odpalilem na mojej konsoli , stwozylem profil zapisalem go na pendrivie tak jak i save z gry. czy logujac sie na moim wlasciwym koncie xlive na ktorym nie uruchamialem tej gry bedzie wszystko ok gdy polocze sie online???

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Tak.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...