1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry przeglądarkowe - Dodaj własną i rzuć wyzwanie innym!

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Listopad 24, 2012.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam, dzisiaj wpadłem na pomysł, aby stworzyć ten temat. Chodzi o to: Dajemy link do gry przeglądarkowej, jakiejkolwiek. Potem opisujemy niedługo o co chodzi w tej grze, oraz możemy wyzwać innych użytkowników! To jest coś w rodzaju zabawy. Ja zacznę.
    Chciałbym wszystkim polecić grę Axon. Chodzi w niej o to, że jesteśmy "dobrym" wirusem, który musi zarazić organizm. Musimy zarażać kolejne komórki (białe kropki). Musimy uważać na złe wirusy (czerwone plagi). Możemy szukać także bonusów, takich jak przesuwanie o kilkanaście komórek (gdy trafimy w zieloną komórkę), lub na czasowe powiększenie naszego zasięgu zarażania (fioletowa komórka), a także czasowe zatrzymanie się zmniejszania się naszego pola rażenia (niebieskie komórki). Według mnie najlepszym bonusem w tej grze są komórki pomarańczowe. Gdy zobaczymy taką komórkę, i w nią trafimy, zarażamy ją i komórka przed nami staje się pomarańczowa i tak 3 razy. Aby otrzymać ten bonus, musimy trafić w 4 takie kropki po kolei. Gdy już tak zrobimy, przeniesie nas o kilka razy dalej niż zielona komórka. Gra bardzo prosta i bardzo ciekawa. Link: Play Axon, a free online game on Kongregate

Sama strona kongregate.com to jeden z największych portali z grami przeglądarkowymi, niezależnymi. Za granie w gry możemy dostawać Achievementy (Badge'e, tak to się nazywa), za które dostajemy punkty i poziomy naszego konta.

W przypadku tej gry są dwa Badge'e: Żeby zdobyć zasięg zarażenia 5,000 (zrobiłem) i zasięg 75,000 (niewiele mi brakuje).

A teraz wyzwanie: Kto pobije mój wynik? 68,178

P.S. Wyników nie aktualizujemy w formie edycji postów, piszemy nowe posty, chyba że konieczna będzie zmiana tej zasady, wtedy ją zmienię.

Wczytywanie...

Poleć forum