1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry przestały działać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lery, Czerwiec 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lery

Lery Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam od kilku lat przerobioną konsolę, dziś chciałem pograć sobie na xbl, więc podłączyłem xboxa do neta i wtedy wyskoczyła mi aktualizacja, do tej pory przy nie których grach również tak było i po aktualizacji normalnie hulaly mi gry, natomiast po tej nie działa żadna... wyskakuje mi tylko komunikat czy napewno dobrą płytę włożyłem i tyle... wie ktoś co w takiej sytuacji mam zrobić? ostatnio takie coś wyskoczyło mi gdy zle spatchowałem grę, ale jeszcze pol godziny temu grałem w fife 11, a teraz nie hula...
    z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Poszukaj na forum, pełno takich tematów ostatnio było :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum