1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry przez USB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rav189, Grudzień 15, 2009.

1. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Siemka, jestem szczęśliwym posiadaczem x-360 premium 60gb i mam przerobioną tą konsole tylko nie wiem jaka to jest przeróbka i tak zauwazylem ze w xboxie są wejscia USB (tzn wiedziałem) ale tak pomyslalem czy by nie mozna było (zamiast nagrywac plytek) przez pendrive sobie grac ?? bo nie chce nagrywać plytek no bo nie kosztują 1zl czy 2 tylko verbatimki 6zl a i jeszcze nie wiadomo czy dobrze sie nagra, bo sie troche boje bo juz kilka plytek zepsułem, no i prosze o odpowiedz, no a jak nie mozna gierek wrzucac przez to usb w x-360 to po co są te wejscia ?? a ze nie bardzo sie orientuje w tym to wiadomo lepiej wiedziec niz nie wiedzieć ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. rczak16

rczak16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    da się ale za pomnij o Xobx Live bo trzeba wtedy oprogramowanie Kości Nand Przerobić xex Loader

a to równa się Gwarantowany BAN

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    do usb mozesz podłączyć przewodowego pada, kierownicę, internet adapter itp... gierek z usb nie uruchomisz (chyba że masz starszą wersję dashboardu to jest na to sposób)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tyle w temacie. jak z hakujesz dashbord to mozna "prawie" wszystko.

w standarcie niestety nie. kosz

Wczytywanie...

Poleć forum