1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry przypisane do konta - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez senior999, Czerwiec 11, 2016.

1. senior999

senior999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie, iż mam w konsoli wiele gier nabytych przez games with gold oraz kupno gier na allegro poprzez przeniesienie licencji z innego konta na moją konsolę. Pytanie brzmi czy po usunięciu mojego konta z xboxa gry ciągle będą w konsoli? Mowa o xboxie 360.

Ostatnia edycja: Czerwiec 11, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pomyśl sobie... z 7 razy...
    Jak te gry są na innych profilach i została przeniesiona licencja na konsole to raczej one zostaną i będą działać na każdym innym nowym profilu.

4. senior999

senior999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jeśli chodzi o games with gold?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak były brane na Twoim i zrobiłeś przeniesienie licencji na konsole to tak samo...

Wczytywanie...

Poleć forum