1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry przypisywane do konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fresh.cie, Kwiecień 27, 2011.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Które z gier są przypisywane do konta? Bo chciałbym kupić jakieś używane gry i nie chciałbym zbytnio tych co się przypisują. Coś z tych się przypisuje?

Aliens vs. Predator
    Assassin's Creed II
    Gears of War 2
    GTA 4
    Batman: Arkham Asylum
    Bioshock 2
    Bulletstorm
    Castlevania: Lords of shadow
    Dante's Inferno
    Halo 3
    Kanye & Lynch 2: Dog Days
    Medal of Honor
    Red Dead Redemption
    Sims 3
    Too Human
    Viva Pinata

A jeśli gry są przypisane, to koleś powinien wysłać mi swoje passy do konta oraz płytkę? Normalnie instaluje się z płyty? Bo nie mam dostępu do neta, żeby ściągać. I czy mogę potem przerzucić tę grę na swoje konto czy jak? Bo jestem nowy, świeżo kupiony xbox;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Chcesz kupić konto z grą czy płytę z grą. Jak konto z grą to musisz się spytać czy jest z licencją czy bez. Jak z to ściągasz grę i odpalisz sobie bez problemu z każdego profilu jaki nasz w konsoli. Jak bez licencji to trzeba grę odpalać z zakupionego profilu. Albo posiadać dwa pady wtedy też z każdego profilu pójdzie. A jeśli używana płyta to o nic sie nie martwisz . Aha po zakupie takiego konta od kogoś zmień sobie live id żeby Cię (świeżaka) ktoś nie oszukał.

4. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli jesli bede mial plytke, to nie musze sie martwic o to ze gra byla przypisana do jakiegos konta?

5. Sargon

Sargon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Nie musisz się martwić jeśli gra będzie oryginalna.

Wczytywanie...

Poleć forum