1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry PS3 a gry X360

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez swiezak, Październik 10, 2013.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,prosiłbym o opowiedzieć na następujace pytanie : Czemu twórcy gier na ps3 robią zarąbiste gry na tą konsole ,zwłaszcza przygodowe. Chodzi mi np. o serie Uncharted,Heavy Rain ,Killzone czy też nowa gra quanticdream Beyond. Na xbox360 nie robi się takich gier,dlaczego? Oczywiście wyszło far cry 3,tomb raider,ale nie ma takich exclusivów. Gears of war to nie to samo,a chętnie pograłbym sobie w takie uncharted na xbox360. No chyba ,że takowe gry wyszły ,ale ich nie znam,to proszę o tytuł. Pozdrawiam :)
    EDIT: Zapomniałem o Wiedźminie 2 ,ale to bardziej taki RPG niż przygodówka .
    EDIT 2: Czemu wiekszosc gier na PS3 jest z dubbingiem PL,a na x360 nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie widzę w tych grach nic zarąbistego. Jakoś żaden z tych tytułów nie potrafił mnie przekonać do konsoli Sony. Za to Forza Motorsport czy seria Halo przekonała mnie do Xboxa 360. Heavy Rain czy ostatni Beyond Two Souls to typowe gry interaktywne, w których gracz wykonuje pewne czynności na padzie, po naciśnięciu odpowiednich przycisków tzw. QTE. Także te gry to taki samograj gdzie za bardzo nie mamy zbyt wiele swobody. Uncharted to taka podróba Indiany Jonesa nawet udana, ale na dłuższą metę nudna. Killzone to tak na dobrą sprawę nie za bardzo wiem co to jest. Bo Hellghaści to taka podróba hitlerowców, ale w nowocześniejszym wydaniu, które kompletnie do mnie nie trafiło. Jest jeszcze The Last Of Us, ale historyjka w tej grze jest strasznie miałka. Jedno trzeba przyznać tym grom. Pokazują moc PS 3, jeśli chodzi o ich wykonanie graficzne. Jedynej gry jakiej mi brakowało na Xboxie 360 to był Metal Gear Solid 4. Tylko dla tej gry pożyczyłem konsolę od kumpla. A co do dubbingu to uwierz, że czasem lepiej, że go nie ma. Oczywiście są wyjątki.

Wczytywanie...

Poleć forum