1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry pudełkowe na xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tyuch, Kwiecień 28, 2015.

1. tyuch

tyuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Po premierze nowej generacji konsol od Sony i Microsoftu ceny gier na poprzednią generacje trochę spadły. Pomyślałem, że teraz jest dobra okazja na uzupełnienia mojej kolekcji pudełkowych wydań gier na xboxa. Zastanawiam się gdzie najlepiej kupić gry na xboxa 360 w tej chwili. Oczywiście interesują mnie przede wszystkim nowe gry (najlepiej jeszcze zafoliowane). Czy allegro to najlepsze wyjście czy jest jakieś lepsze rozwiązanie? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Podkreślam, że chodzi o wydania pudełkowe gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mycson

Mycson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najtaniej to chyba na allegro, w marketach w szczególności na zadupiach gry są owielle droższe nijerzeli na allegro, nie wiem jak jest w dużych miastach. W Biedronce też są tanie gry na konsole, ale bardzo rzadko w ogóle są jakiekolwiek gry.

4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Ja proponuje za to poszukać na OLX, ewentualnie powymieniać coś ze swoich rzeczy na gry których potrzebujesz ;)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tam w sklepach nie widzę jakoś promocji na gry do x360. Rzadko kiedy, na allegro można taniej wyrwać niż w sklepie nówki w folii. A ogólnie wolę kupić zadbaną używkę, bo wyjdzie o wiele taniej niż kupować nówki w folii :]

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Na olx masz dobre ceny , nawet gier używanych :)

7. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Jeśli nie szukasz konkretnego tytułu, a raczej fajnych promocji, dobrym rozwiązaniem jest obejrzenie się za małymi sklepami, które prowadzą handel konsolowymi grami używanymi. Jest taka sieć w trójmieście i można znaleźć fajne perełki w dobrym stanie i przystępnej cenie (a czasami mają nawet nowe, foliowane).

8. ruddyRydz

ruddyRydz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz zdecydowanie królują elektroniczne wersje gier, ale to nie znaczy, że nie znajdziesz nigdzie wydania pudełkowego. na pewno sklepy typu satrun mają duży wybór ale niestety w dosyć wygórowanych cenach. Pozostaje rozglądnąć się za jakimiś małymi sklepikami, albo aukcjami internetowymi.

9. mybrootHER

mybrootHER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgodzę się z wypowiedziami wyżej chyba lepiej tanio skorzystać z byłej tablicy pl tam jest sporo wersji pudełkowych nowych zafoliowanych na allegro również znajdziesz, ale nie wiem czy są to gry sprawdzone. Może faktycznie zajdź do sklepów stacjonarnych i tam znajdziesz spore promocje, chyba że zależy ci tylko i wyłącznie sklepach internetowych to również możesz sprawdzić na grymel tam też są gry na takie konsole jakie posiadasz.

10. tyuch

tyuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi i sugestie ;) Jeśli chodzi o kupowania rzeczy na portalu OLX to niestety mam z nim raczej złe doświadczenia, chociaż ostatni raz kupowałem tam coś jeszcze w czasach, gdy była to Tablica, więc może coś się zmieniło i nie mam tam już tylu oszustów albo nierzetelnych sprzedawców. Na pewno z ciekawości sprawdzę czy są tam teraz jakieś ciekawe oferty.

Wczytywanie...

Poleć forum