Gry Rockstar

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu grałem w GTA IV i doszedłem do 30% gry, czytając forum dużo osób mówiło, że granie po 30% gry jest nudne, że ma się za dużo kasy i nie ma co z nią robić, więc sprzedałem kilka dni później. Teraz naszła mnie ochota na gre w stylu GTA więc co lepiej kupić: GTA IV, GTA EFLC, Red Dead Redemption?
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Polecam Ci Red Dead Redemption gra jest bardzo dobra :)
Jak dla mnie to lepsza niż GTA IV :D
 

konrad767

Banned
Użytkownik
To ty sam nie wiesz kiedy ci się coś nudzi tylko jak ci ktoś powie? ...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu grałem w GTA IV i doszedłem do 30% gry, czytając forum dużo osób mówiło, że granie po 30% gry jest nudne, że ma się za dużo kasy i nie ma co z nią robić, więc sprzedałem kilka dni później. Teraz naszła mnie ochota na gre w stylu GTA więc co lepiej kupić: GTA IV, GTA EFLC, Red Dead Redemption?
!! człowieku, a umiesz samodzielnie myśleć? inni powiedzieli, ze granie po 30% jest nudne więc sprzedałeś grę? nie ma innej takiej gry jak GTA, ona nie jest nudna nawet jak masz 100%, LOL

przejdz całą fabułę w GTA, nie ma tam ani chwili nudy, czytam twoj post poraz 10 i nadal nie mogę go zrozumieć .
 

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
Tak wyszło, poprostu miałem okazje wymienić GTA na COD MW 2 więc wymieniłem.
A tak w ogóle to co jest lepsze GTA IV czy TBoGT?

Edit.
I weżcie się ze mnie nie śmiejcie, poprostu przeczytałem, a w danej chwili miałem okazje wymienić na coś innego
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
w balladzie jest więcej akcji:))
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem lepsza jest podstawka, kupilem dodatki i sie bardzo zawiodlem
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak dla mnie GTA IV fajne :) i trochę trzeba poświęcić czasu aby ją ukończyć w 100% ale wziął bym RDR :)
 

DarkHunter

Świeżak
Świeżak
ja c powiem jedno strangehold jes dobry na yotyube sa słabe o tym filmy ale gra jest wyjeeeeeeeeeeefajna :) polecam osobiscie przeszedłem
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
W GTA nie ma nudy przecież masz jeszcze misje poboczne itp. Albo swobodna jazda po mieście to się nie nudzi. Nie słuchaj innych.
 

Do góry Bottom