1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry RPG w Polskiej wersji językowej?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez KviaT, Kwiecień 23, 2012.

1. KviaT

KviaT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrzeszcz, Gdansk, Poland, Poland
    Cóż, temat założyłem w poszukiwaniu gier RPG typu "skyrim", w Polskich wersjach językowych. O ciekawej fabule, jak i grafice :). Jakie gry polecacie? Aktualnie katuje Skyrima, ale od czasu zakończenia głównego wątku trochę ta gra straciła smaku. Jako że z ang znam tylko podstawy, gry RPG po angielsku to za duża trudność jak na mnie... Także poszukuję gier z napisami/dubbingiem, o ile takowe istnieją.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Fable 2 i 3, Wiedźmin 2, Two Worlds 2 (nie polecam :p) Władca Pierścienia WNP

4. KviaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    No właśnie o Two Worlds 2 słyszałem. Jest to w ogóle wydawnictwo Polskie, tak bynajmniej wyczytałem. Ale ludzie tego nie polecają, nie wiem czemu:D Ale trzymam się opinii i jak na razie sobie daruję :). Fable wydaje mi się dziecinne, takie mam odczucie widząc filmiki na yt.

5. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    A i oczywiście Dragon Age 1 i 2 są po pl. Jedynka lepsza jak dla mnie. Będzie jeszcze Risen 2 w wakacje

6. borys602

borys602 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    fallout 3, w sierpniu wychodzi risen 2 mroczne wody, obie full PL

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Two Worlds 2 to jest Polska gra zrobiona przez Reality Pump. Gierka posiada tak dużą ilość błędów że odechciewa się grać.
    Wiedźmin 2, Dragon Age 1-2, Fable
    Jeżeli chodzi ci o gry nie tylko na X360 to polecam ci Mount & Blade: Warband na PC.

8. KviaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiedźmina nie mogę nigdzie zassac ;o a wygląda bardzo przyjemnie :D

9. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Wiedźmina trzeba kupić ;) a nie zasycać ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  10. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Wiedźmin 2 ma polski dubbing czy tylko napisy ?
    A no i polecam ci Fable 2 gra naprawdę wciągająca.

11. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    dubbing pl

1 osoba to lubi.
  12. KviaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Fable tak jak mówiłem zbyt dziecinne mi się wydaje ^^. Raczej wolę mroczne klimaty w rpg. Co do wiedźmina.. Jak bym chciał kupować oryginały to bym konsoli nie przerabiał :D

13. klik34

klik34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tu nie chodzi o to... Wiedźmin to po prostu gra która zasługuje na kupno. Tym bardziej że tak mało kosztuje, ja także mam przerobionego Xa a mimo to Wiedźmina 2/Dark Soul/Gearsy kupiłem ze względu na szacunek dla ich pracy włożonej w stworzenie naprawde dobrego kawałka kodu.

14. KviaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkoda mi wydawać 100 zł na grę jeśli mój xbox ma tendencję do rysowania płyt... Jedyną grą którą bym kupił to Skyrim. Ale nie wyszła w pl wersji.

15. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Istnieje też oczywiście Arcania Gothic 4 ale ta gra w porównaniu do poprzednich części wypada blado no i jeszcze te bugi :chargrined:

16. houte88

houte88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Denerwujecie mnie z tym nazucaniem komus swojego glupiego pogladu ze musi kupic np: wiedzmina 2 na xboxa bo to przeciez gra polska itp etc. to jest poprostu smieszne.odrazu postawcie sobie pomnik przy tym pudelku i sie modlcie do niego.kto ma kase to nie piraci kto nie ma to piraci.100 zł to nie jest duzo dla osoby pracujacej bo za te 100 zl to mozna sobie pojsc z dziewczyna do kina czy na impreze i kupic sobie plyte za 5 zl i miec gre.wiec niech tu nikt nie pociska juz z tym patryjotycznym zboczeniem do gier i stawianiem ich na piedestale bo to jest postawa buraka/loosera.dziekuje zycze milego dnia

2 użytkowników lubi ten post.
  17. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    fktycznie, na pierwszy rzut oka może się wydawać dziecinne ale to bardzo przyzwoita gra i naprawdę bardzo fajnie się ją przechodzi.

z gier po polsku
    dead island (napisy)
    Sacred 2: Fallen angel (napisy)

18. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fable 1 i 2 mi się podobały ale trójka mnie odrzuca i raczej doradzam wszystkim żeby omijali ją szerokim łukiem :) Najlepszy dubbing w grach rpg ma wg mnie wiedźmin 2 (sporo się uśmiałem słysząc niektóre teksty) a także jest jedną z najlepszych rpg-ów w jakie grałem. Pozatym wymienione już dragon age 1 i fallout 3.

1 osoba to lubi.
  19. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdecydowanie Fallout 3 ;) Wiedźmina jeszcze nie ogarniałem ale też powinien dawać radę. Za to Fallouta w jakiejś edycji GOTY powinieneś dostać za grosze.

20. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale fallout 3 w goty jest tylko ENG. Zdecydowanie polecam Fallouta 3 w pl (niestety nie pograsz w dlc po polsku, ale save z podstawki PL działa na eng dlc.). Polecam fable 2, może wydawać sie bajkowe ale jest naprawdę fajne. Obie gry mam wymasterowane :p

@houte88 najbardziej wkurzający są goście co z tematu robią śmietnik, piszą o ***** maryni, a z logiką nigdy nie mieli do czynienia.

Też uważam że każdy polski fan gier rpg, powinien mocno rozważyć kupno wieśka 2, choćby dla zasady :)

21. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikt Ci nie każe kupować oryginalniej gry, ale ogólnie ekipa CD Projekt jako jedna z nielicznych szanuje graczy. Na PC nie wyprowadzali jakiś durnych zabezpieczeń wymagających ciągłego podłączania do internetu itp. Na konsolach za 100-120zł w dniu premiery dostajemy grę w edycji rozszerzonej (chociaż za dużo tego nie ma ;d) z miłymi dodatkami typu mapka i poradnik, pokaż mi inną grę w tej cenie w dniu premiery na x360. Inni wydawcy ostro na dymają wypuszczając w dniu premiery okrojoną grę za 250zł,a tydzień później wypuszczają tę okrojoną część w wersji DLC za kolejne 50zł :) Dlatego należy im się za to szacunek, ale żeby nie było nikogo nie umoralniam, nie chce nie kupuj dla mnie to żadne zło, ale jeśli ludzi chcących podziękować za pokazanie jak się powinno traktować graczy nazywasz burakami/looserami to heja.

Co do polecanych gier do dla mnie najlepsze RPG na konsole to: Fallout 3, Wiedźmin 2 i Dragon Age w tej kolejności (wszystkie z polskim dubbingiem).

Wczytywanie...

Poleć forum