1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry się nie włączają

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez niejajp, Grudzień 22, 2015.

1. niejajp

niejajp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem konsole przerobiona na RGH. Pobrałem pare gier,przerobilem przez iso2god,nauczyłem sie zgrywać,ustalam sciezke i gdy wchodze do gier ,gry sie pokazują,ale:

1.Odpalenie pierwszej gry restartuje xboxa
    2.Odpalenie drugiej,niby ok ale nagle sie przerywa i każe wyczyścic płyte jakas ściereczka
    3.Trzeciej nei moge odpalić.Klikam graj ale kompletnie nic sie nie dzieje
    4. Czwarta gra włącza się ,ale staje na czarym ekranei po czym nic sie nie dzieje .

Pobrałem takie gry jak dragon ball,dance central,sniper elite 3 ,wwe2016 wiec gry topowe.
    Może mi ktoś pomoc ?

Jeszcze mam pytanie .Jeśli te gry nie będą działac,to skoro usune je z dysku ,to jak zrobić zeby w zakładce "xbox gry" nie wyświetlało mi się ,że niby tą gre posiadam?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    usuwa się gry właśnie z zakładki gry xbox 360(przycisk Y). zainstaluj na nowo fsd bo zrobiłeś śmietnik w bazie.

kolejno odpal grę z pendrive jeśli nie zadziała znaczy że problem z grą. jak odpali skopiuj na hdd i wlacz tak samo przez menadżer plików, jeśli nie włączy się to hdd uszkodzony

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. niejajp

niejajp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra już usunąłem zakładki gier,których nie mam.

Jedną gre udało mi się pomyślnie zgrać,czyli wychodzi na to,że te wszystkie gry są nic nei warte...

Zastanawiam się czy konwertowanie w jakiś sposób mogło to uszkodzić ? Może w wersji xex spróbować?

Oraz czy te dziwne nazwy folderów po przekonwertowaniu mają zostać nieruszone,czy mogę je zmieniać do woli?

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1075
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Ile trzeba zachodu żeby spokojnie pograć w ukradziona grę.

MatGlo lubi to.
  6. niejajp

niejajp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwne,pobrałem 12 gier i żadna się nie włącza,nawet gdy do tej pory w jedną grałem okolo 5 minut ,tak teraz po minucie pojawia sie czarny ekran i xbox sie zacina...
    Możliwe ze cos jest nie tak z tym dyskiem ?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    włącz grę z pendrive i będzie wszystko jasne

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum