1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry się zacinają

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Semir, Styczeń 12, 2011.

1. Semir

Semir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno co jakiś czas zawieszają mi się gry w taki sposób że jeśli przeszedłem dany checkpoint gra nie rusza dalej, np odblokowałem przejście a ono dalej jest zamknięte (Castlevania, przejście przez lustra pod koniec gry), zabijam prawidłowo kogoś po cichu nożem jak w Bad Company 2 (snajper na wieży, strzały podczas grzmotu) gra wywala mi ze źle to zrobiłem i cofa do ostatniego punktu kontrolnego, w Gears of war 2 także podobnie kiedy centaurem wjeżdżamy do jaskini i powinny zapalić się lampy po czym wyskakuję potwór ze ściany czym robi nam przejście, nie ma ani tego ani tego, można jeździć po jaskini do woli. Oglądałem filmiki na youtube i po prostu gra nie puszcza dalej, pomaga wyłączenie konsoli lub restart chaptera co jest trochę denerwujące. Ktoś może miał podobną sytuację? Konsola ma kupiona 3 miesiące temu, nie przerabiana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    spróbuj instalowanie na dysku.

4. Semir

Semir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie gry mam zainstalowane na dysku.

5. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Spróbuj wymaża pamięć cache.

Wczytywanie...

Poleć forum