gry split screen 360! wyscigi i inne mega wciagajace gierki na 2 pady :D

fix

Świeżak
Świeżak
poki co z gierek na dwoch mam black opsa2 i ghosta, mortala, fight nighta, fifke, borderlandsa :D i no kurcze wszystko jest juz tak ograne calymi nocami ze chcialbym cos nowego do pykania z kolegami na jednej konsoli. Czy forza 4 ma split screena? :D tak wiec jakas wyscigowke i wszystkie inne godne polecenia gierki co bedzie mozna lupac nocami ze znajomymi :D
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak, forza 4 posiada split screena, sam gram z kumplem, ogólnie bardzo dobrze się gra.
Polecam ci WWE, NBA, LEGO pewnie cię nie interesuje, F.3.A.R (zaje.. gierka).
 
J

jas8115

Guest
Dorzucam jeszcze BLURA, Halo 4, Gears of war.
 

MrM

Świeżak
Świeżak
Dorzucę z nowszych - Diablo 3, jak masz chęci to można grać i grać :p
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Od siebie dorzucę Fifę Street i F1 (powyżej podajże 2010 roku)
 
R

rowerser

Guest
Co-Optimus - Your Prime Source for Co-Op Gaming - Listing of Xbox 360 Co-Op Games

masz cala liste, zaznacz po lewej "couch-coop" i kliknij "find games".
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Polecę głównie strzelanki ale bardzo dobra zabawa jest przy tym( ograne z żoną na podzielony ekran)- seria gears of war (2 chyba najlepsza bo brak dodatkowych botów komputera co lekko przyśpieszają grę i frajdę), - najlepsza gra strzelanka dla dorosłych - kane and Lynch 2, Army of two ost. część.- resident evil 5 , najlepsza samochodówka na 2 graczy to split/seconds- nigdy się nie nudzi-,
 

Chomuska

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Minął rok, więc pozwolę sobie odświeżyć, ponieważ mam do was pytanie - na chwilę obecną, jaką grę wyścigową na 2 pady byście polecili?
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Forza 4
 

OneManArmy1991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Forza 3 i 4 ma split screen, f1 chyba 2012 miałem kiedyś i na bank grałem, a nie z wyścigów to polecam Ghost Recon Future Soldier i Far Cry 3, moim zdaniem bajka na split screenie
 

Smokersky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Halo 3. Halo 4 odradzam, bo to crap, spaprany przez 343 patalachs.
 

ZionD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja tam nadal czasami wracam do NFS Undercover :p
 

Do góry Bottom