1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry strzelanki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Putek, Maj 10, 2011.

1. Putek

Putek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Poszukuje gier-strzelanek które posiadają tryb grania we dwóch lub więcej na jednej konsoli. Już ściągnąłem pare gier, a tu nagle okazuje sie, że nie mają takiego trybu, albo poprostu są według mnie słabe, przykładem takiej gry jest Army of Two, gdzie jest bardzo wkurzający widok gry, taki od boku :D Jakie tytuły polecacie? Przykład gry, która bardzo mi sie podoba, to Gears of War II, super aby pograć z kumplem :)
    Dzięki z góry i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
    CoD Modern Warfare 2 i CoD Black Ops

4. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bad Company 2 i to co kolega wyżej

5. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bad Company 2 nie ma split screen'a bo o nim tutaj mowa!!! Ja dodam od siebie Halo wszystkie części mają też split screen'a, Left4Dead I i II, No i COD'y wszyskie mają split scrrena ale nie wszystkie mają możliwość robienia kampanii (tylko World at War ma splita w kampanii )

6. Putek

Putek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi :D W CoDa już grałem, też całkiem spoko, lecz nie zafascynował mnie tak jak Gears of War :) Halo wygląda interesująco, to jest jedna z tych gier, gdzie wypadałoby zacząć od pierwszej części, czy można śmiało grać w najnowszą? No i jakbyście podali jeszcze więcej tytułów, byłbym wdzięczny. :)

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ciężko poszukać nie ?

http://xboxforum.pl/gier-f12/poszukuje-gry-danego-gatunku-co-mozecie-polecic-3722-326.html
    http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211-479.html
    http://xboxforum.pl/gier-f12/gry-na-2-pady-[lista]-1216.html

Wczytywanie...

Poleć forum