1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry szmateczka.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez santel, Styczeń 16, 2013.

1. santel

santel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam instalowałem na dysku gry, lecz w pewnym momencie wyskakiwał komunikat odnośnie szmateczki, było to w różnych momentach raz 25%, czasami 38%.
    Postanowiłem wyłączyć konsole,załączyłem od nowa i udało mi się zainstalować Dishonored na dysk, więc czy jeśli teraz jest gra na dysku, to czy po jej odpaleniu będzie działała prawidłowo ?
    Instalując Hitmana dzieję się to samo czasami 50% 68%itd. nastepnie pojawia się komunikat ze szmateczką,czy jeśli nie zainstaluje na hdd grając normalnie nie z dysku będzie możliwe, że bez problemu przeję całą grę czy w pewnym momencie pojawi się komunikat i koniec ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mozliwe ze cos nie tak z dyskiem moze sformatuj dla pewnosci i wtedy zainstaluj ;]

4. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jeśli występują takie błędy podczas instalacji to mogą wystąpić podczas gry, czy płyty są bardzo porysowane ?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Gry szmateczka.

Laser pada jeżeli płyta jest ok.(orginalna w dobrym stanie/poprawnie nagrana )

Wysłane z mojego GT-S6500D

Wczytywanie...