1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Typu Tower Defense

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez z0nk31, Październik 21, 2011.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Proszę o podanie tytułów gier typu Tower Defence, mam ochotę pograć a nie wiem w co :)
    Tytuły mogą być na komputer, konsolę xbox360 oraz na xbox origins :)

pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Mogę polecić Orcs Must Die . Na steam jest po polsku nie wiem jak xbl. Gra jest bardzo dynamiczna i ma sporo pułapek , upgrade'ów , rodzaji orków no i lubię jak wymagają skilla a ma późniejszych mapkach już trzeba zasuwać nieźle .
    Konkurencja w postaci Dungeon Defenders jest dla mnie porażką . Mówię o wersji na android i steam . Głównie wkurza mnie mułowatość tej gry i herosa którym gramy . Są dosyć rozbudowane statystyki , tawerna z questami itp ale to męczy. No to tyle .

EDIT :
    pvz skończyłem te ostatnie etapy na dachach masakra : D.
    Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dzięki, znalazłem jeszcze Plant's VS Zombie's od popcap games, też bardzo fajna no i mocno wciąga, wiele rodzaji leveli, roślin pełniących funkcję wieżyczek które ostrzeliwują nadciągające hordy zombiaków. Są do wyboru jeszcze 3 tryby rozgrywki oprócz trybu single player. Znalazłem wersję na Xboxa ale niestety wymaga ona połączenia z Xbox live.

Cały czas czekam na kolejne proozycje tytułów

Wczytywanie...

Poleć forum