1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry używane, a gra online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamile1, Czerwiec 13, 2011.

1. kamile1

kamile1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam jedno pytanie, otóż nie stać mnie na ciągłe kupowanie nowych gier, dlatego jestem skazany na używki z allegro itp. i stąd moje pytanie: Czy jak zakupię np. używaną fifę, CoD'a, RDR czy Halo będę mógł grać online spokojnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak,płyta zostaje zapisana tak jak ją producent wypuścił na rynek,nie da się jej modifykować,bany lecą tylko za przerobienie xboxa nie za płyty. ;)

4. kamile1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie chodzi mi o to czy dostane bana (bo to głupota) tylko o to czy przy grze online nie przypisuje siędana kopia do np konta czy coś, że jak ja ją odkupię czy też będę mógł zagrać w multi ze swojego konta czy też nie.

5. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    W większości gier można grać online.
    W Fifie 11 jest coś takiego jak Online Pass, czyli kod dołączany do gry, który aktywujesz na konto, żeby grać online. Jeżeli sprzedający wykorzystał kod, to ty już sobie na nim nie pograsz. Oczywiście można kupić Online Passy do Fify 11 np. na Allegro za jakieś 15-20 zł, więc musisz zobaczyć co ci się opłaca kupić używaną grę z Online passem czy dokupić go osobno.

Ale to w sumie jest tylko w Fifie 11 (jak na razie) i w kilku innych przypadkach (np. Madden NFL, żeby moc grac ligę online trzeba było mieć kod).
    Gry jak Call of Duty czy RDR nie mają żadnych kodów.

@wojtuśface
    Kolega chyba nie ogarnia prostych pytań albo nam po prostu trolluje.

6. kamile1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki, na taką odpowiedź czekałem. Więc śmiało mogę iść upolować od kogoś jakiegos CoD'a etc. heh ;)

Wczytywanie...

Poleć forum