Gry używane i granie w XBL

tegiel

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, mam pytanie...
Czy w grach na X360 jest coś takiego jak KEY? Taki żeby grać w XBL?
 

key

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma.
 

tegiel

Świeżak
Świeżak
Bo kurde.. Kupiłem BF BC2 używanego i nie wiem co to będzie... będe normalnie mógł grać w multi?
 

Kamilos100

Użytkownik
Użytkownik
Chyba jednak nie musi, w BF bc 2 są Vip code które odblokowują różne dodatkowe rzeczy i są one dołączane do nowych egzemplarzy, a online passów dla tego nie ma.
 

tegiel

Świeżak
Świeżak
Hmm... już sam nie wiem. Kupiłem BF BC2 z full zestawem, książeczka, instrukcja itp. Jak myślicie? zagram normalnie w multi?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Hmm... już sam nie wiem. Kupiłem BF BC2 z full zestawem, książeczka, instrukcja itp. Jak myślicie? zagram normalnie w multi?
Sprawdź, przecież cię nie zbanują. Według tamtej strony wymaga online pass'a, ale sam tego nie sprawdzałem.
 

tegiel

Świeżak
Świeżak
Jeszcze czekam aż przyjdzie, tylko tak myśle... ;)
Może jest ktoś kto jest pewien co do tego online passa? I do czego dokładnie on jest
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeszcze czekam aż przyjdzie, tylko tak myśle... ;)
Może jest ktoś kto jest pewien co do tego online passa? I do czego dokładnie on jest
Online pass to jednorazowy kod przypisywany do tylko jednej konsoli, aby umożliwić grę multiplayer, czyli walka z używanymi grami.
 

tegiel

Świeżak
Świeżak

so0cer

Użytkownik
Użytkownik
Miałem BFa i grałem sobie przez xbl, nie musiałem żadnych online pass'ow pisać. A ten link co podałeś jest to dodatek który dodaje bronie itp.
 

Kamilos100

Użytkownik
Użytkownik
Kod Vip odblokowuje dodatkowe mapki, pojazdy itp. Nie jest on konieczny aby grać na multi. Mówiłem wcześniej i powtórzę znów, zagrasz bez problemu na używce, bo ta gra nie ma online pass.
 

Do góry Bottom