1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry uzywane itp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darek19920, Sierpień 18, 2016.

1. Darek19920

Darek19920 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemka chce kupic albo ps4 albo xbox one tylko co do xboxa mam pytania
    1. czy mozna grac w uzywane gry czyli biore od kolegi i czy ja tez moge grac i podobno przy grach sa kody czy moge go uzywac za kazdym razem? w sensie czy gry nie sa 1 razowe na 1 konto lub 1 konsole
    2 czy jesli mam gre zainstalowana trzeba miec wlozona plyte do konsoli czy mozna grac bez?
    3. Wiem ze ps4 jest mocniejszy ale czy widac roznie graficzne ? bo mialem kupic ps4 ultimate player ale chyba wezme xboxa bo mi to taniej wyjdzie ?
    4. czy w xboxie daja standardowo 1 pada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Możesz grę pożyczyć od kolegi. Jeśli jest to pudło to pożyczasz i grasz, ale kolega wtedy nie zagra, bo musi posiadać płytę by zagrać. Na PS4 działa to dokładnie tak samo. Kody do gier są jednorazowe pokroju Season Passa, DLC do gry itd. Nie da się ich wykorzystać powtórnie, ale w podstawke gry możesz grać bez problemu.
    2. Trzeba mieć płytę w napędzie jak i w przypadku XO tak i w przypadku PS4. Konsola musi widzieć licencję na grę, inaczej tego nie sprawdzi.
    3. Nie ma zbytnio różnic graficznych, resztę doczytaj w tym świeżym temacie: http://xboxforum.pl/threads/zmiana-ps4-xbox-one-s.160761/
    4. Na ogół jest jeden pad w zestawie, ale spotkałam kiedyś oferty z 2 padami, ale to raczej rzadkość.

PS: Na XO można razem ze znajomym grać w wersje cyfrowe gier i nawet w tym samym czasie. Można ze znajomym razem wymienić się kontami, bądź założyć 3 wspólny profil i na niego kupować gry. Każdy gra na swoim koncie wtedy. Na PS4 też można grać we dwóch, ale jeden gra na swoim profilu, a drugi musi grać na tym specjalnym utworzonym.

4. Darek19920

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kody do gier są jednorazowe pokroju Season assa, DLC do gry itd. Nie da się ich wykorzystać powtórnie
    czyli gry ktore przy instalacji maja kod nie mozna juz pozyczyc lub sprzedac komus?

cos tam czytalem o tym co napisalas czyli gre moze on zainstalowac ale nie bedzie mial tych dodatkow? w ten sposob

Przy kazdej grze jest Kod ? czyli przy tych eason assa, DLC tylko tam mozna uzyc go raz?
    doczytalem tam co pisalas ze moge grac w podstawke czy wlasnie bez tych dodatkow ze tak powiem i przy instalacji gry na innej konsoli nie bedzie trzeba wpisac kodu ale bede miec gre bez tych dodatkow

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 21, 2016
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kod DLC to nie CD- Key więc jest jednorazowy, dodajesz i jest dopisane do konta na zawsze.

Można to obejść tworząc do gry konto i potem sprzedając grę dodając to konto.

6. Darek19920

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    do
    ok to rozumiem ale odsprzedac dalej moge? i ktos moze grac itp

a czy na ps4 tez tak to dziala? jak na XO

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 21, 2016
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wytłumaczę Ci to łopatologicznie. Kolega kupił sobie grę na płycie. Zainstalował ją, wklepał sobie kod na jakieś DLC, które miał w pudełku no i przychodzi moment, że Ty chcesz sobie w tą grę też zagrać. Przyjdziesz do domu, zainstalujesz ją, ale kodu już nie da rady użyć na Twoim koncie, bo będzie info, że został już wykorzystany. Pograsz sobie w całą grę, ale bez tego DLC. No chyba, że Twój znajomy pożyczy Ci swoje konto, to sobie pobierzesz DLC od niego, ale musisz mieć zalogowane jego konto w tle, by ten dodatek Ci działał, ewentualnie wydaje mi się, że jak będziecie mieli z kolegą sparowane konsole tj. ustawienie moja domowa konsola to bez problemu w takie DLC powinieneś móc też zagrać.

Taką grę można odsprzedać, ale wtedy się pisze, że dodatek DLC już jest wykorzystany.
    Na PS4 jest dokładnie tak samo z tymi kodami, one są jednorazowe.

PS. Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj :)

Darek19920 lubi to.
  8. Darek19920

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no ok przypuszczalem ze tak ale musialem sie upewnic :) a dlatego pytalem bo kiedys byly zablokowane gry uzywane z tego co sie orientuje :) thx za pomoc

9. KwaśnySzparag

KwaśnySzparag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Można grać w używane gry, ja sam kupuje używane, ale batka 1 kupię nowego :D
    można grać w gry z 360tki co jest dobrą opcją.
    Poczytaj :) dużo na forum wątków o tym

10. Darek19920

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wiesz co mam 1 gre z 360 assasina i zamowilem juz forze 6 i the crew i fife 16

Wczytywanie...

Poleć forum