1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry vs dashboard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piechu83, Luty 4, 2011.

1. piechu83

piechu83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Możecie mi powiedzieć które gry wymagają nowego dashboarda?
    Czy jeśli któraś będzie mi chciała zrobić update to zgadzać się na to czy lepiej odpuścić sobie tę grę?
    Mój aktualny to ten sprzed dashboarda który blokował instalacje gier na dysku
    (spoof liteone->samsung, iextrieme 1.41)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm czym nowsza gra tym nowszy dash potrzeba np. AC:B i NFS HP działają na dashu nowszym niż 9199 więc wraz z biegiem czasu będziesz musiał zaktualizować dash i wgrać LT+

4. piechu83

piechu83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam samsunga wiec chyba raczej samo lt? zgadza sie?
    poza tym mam podmieniony z liteona(ktore juz nie posiadam) wiec raczej na tym rowniez i lt nie pojdzie?

5. dziarkos13

dziarkos13 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Zgadzam się z poprzednikami.

Wczytywanie...

Poleć forum