1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w 3D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JaworeXxXPL, Październik 15, 2011.

1. JaworeXxXPL

JaworeXxXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam . Niedawno przeczytałem ,że Ubisoft wyda Assassin’s Creed: Revelations ze wsparciem dla stereoskopowego 3D .
    I tu pojawią się moje pytania :
    -co jest potrzebne do wyświetlenia 3D przez xboxa ( poza telewizorem i okularami 3D )
    - czy wiecie jakie tytuły będą miały lub mają możliwość wyświetlenia w 3D .
    - no i co z jakością obrazu . Będzie duża różnica ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    1. wydaję mi się że tylko jakiś lepszy kabel hdmi
    2. obecnie na xboxa jest niewiele, ale w takiego Crysis'a 2 zagrasz ze wsparciem 3d.
    3. na pewno to nie będą zdumiewające efekty.

4. JaworeXxXPL

JaworeXxXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wielkopolska
    Będzie to coś podobnego do kinowego efektu 3D ? Czyli raczej niezbyt zniekształcony kolor , ale efekt jest . Czy coś znacznie gorszego . Bo nie wiem czy pakować kase w atakowy telewizor

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Znajomy ma telewizor 3D i jest zachwycony jakością mówi że jest bardzo dobra, jakość w grach będzie zależna od telewizora to na pewno a co do samych gier to Gears of War 3 jest też w 3D.

Poleć forum