1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w co-op na wspólnym lub podzielonym ekranie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OnlyEyes, Sierpień 9, 2016.

1. OnlyEyes

OnlyEyes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ;)
    Pewnie takich tematów już było wiele, ale ciężko pozbierać wszystkie te gry do kupy.
    Chciałabym abyście pisali o grach na Xbox One w co-op na wspólnym lub podzielonym ekranie i dodali kilka słów oceny tejże gry. Oczywiście mogą też być gry na kinect. Temat też zaczynam dlatego, że ciężko mi znaleźć gry w takim zestawieniu szczególnie, że mamy z moją drugą połówką już kilka ciekawych tytułów na koncie. I cały czas podkreślam, że NIE chodzi o granie przez internet.
    Jeśli chodzi o ocenę gry piszcie jaki to rodzaj gry np. fabularna, platformówka itp.
    Kane & Lynch, Kane & Lynch 2 - fabularna. Myślę, że te gry są w sam raz, że nauczyć się fizyki gier na padzie. Sama się na nich dużo nauczyłam.
    Gears of war, Gears of war 2 - fabularna. Do tych gier przygotowałam się grając właśnie w Kane & Lynch, Trine i Raymana, bo łączy wszystko co jest ważne- umiejętność grania na padzie, logiczne myślenie, zgranie i na pewno dużo zabawy.
    Trine 2 - platformówka, logiczna. Przy tej grze trzeba się trochę wysilić, ale bardzo polecam.
    Rayman Origins, Rayman Legends - platformówka. Gry najlepsze gdy chcesz się odprężyć i pośmiać, nawet jak twoja postać traci życie po raz setny to wciąż jest śmieszne :D
    Lego: Indiana Jones, Lego: Władca pierścieni - fabularna, logiczna. Gra należący do tych, że cały czas śmieszy szczególnie gdy oglądaliście te filmy.

No więc pomóżcie mi w szukaniu ciekawych tytułów :poklon:

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. OnlyEyes

OnlyEyes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O dziękuję, ale zależy mi też na ocenach graczy :) wtedy ma się zarys gry i czy jest warta polecenia

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - mnie osobiście gra mega wciągnęła, momentami jest całkiem śmiesznie i mega kolorowo na ekranie. Co do ocen gry nie widzę sensu wypisywania tego, ponieważ każdy człowiek ma inny gust, jednemu się coś bardzo spodoba innemu nie.

Wczytywanie...

Poleć forum