1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry w Marketplace a cena w MSP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d2darkness, Wrzesień 7, 2011.

1. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć.
    Mam zamiar przejść na oryginały ponieważ mam ochotę pograć w sieci gra w singlu prędko się nudzi ale chciałbym się dowiedzieć za ile kupię daną grę i pytanie czy jestem w stanie dowiedzieć się tego z poziomu PC czy tylko na xboxie ?
    Bo jak wiadomo na xboxie póki co tego nie zrobię a nie wiem ile za takie 600MSP kupie gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zero. Za 600 to kupisz co najwyżej jakąś średnią arkadówkę w promocji :>
    Masz tu "mały" wyciąg.

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wpisałem i znalazłem te gry tyle że musiałem zrobic konto i oczywiście zrobiłem.
    Znalazłem jak można sprawdzić grę żebym widział MSP ale po sprawdzeniu jednej gry przy kolejnej wyskoczyło to: Czy to jest Twój pierwszy zakup? Aby upewnić się, że produkt jest zgodny, należy zalogować się do usługi Xbox LIVE za pomocą konsoli i ponowić próbę.

EDIT: w trakcie pisania tego posta nie było jeszcze posta użytkownika UP któremu dziękuje za listę a co do mojej pierwszej wypowiedzi dotyczącej pkt MSP miałem na myśli 6000 ;p Zwyczajnie się pomyliłem.
    Dziękuje za odpowiedzi temat do zamknięcia.

6. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie chodzi o to, że jeśli masz Slima z 4GB pamięci to nie uda ci się pobrać gry (logiczne nie?). XBL chce żebyś wszedł z konsoli, żeby nie było, że kupiłeś grę i nie możesz jej pobrać.

Wczytywanie...

Poleć forum